Tags:
News

Dzień Informacji Pozytywnej – Bieg Firmowy – Konkurs

bieg

Już 16 maja we Wrocławiu odbędzie się trzecia edycja Biegu Firmowego. Ta coroczna inicjatywa jest organizowana przez Fundację Everest i za każdym razem skupia dziesiątki małych i większych firm z  Dolnego Śląska. Główną ideą biegu jest pomoc w leczeniu i rehabilitacji chorych oraz niepełnosprawnych dzieci. Ponadto impreza promuje aktywny styl życia i zdrową  rywalizację pomiędzy uczestnikami. Po raz kolejny w inicjatywę tę zaangażowana jest także Grupa KRUK wraz z należącym do niej Rejestrem Dłużników ERIF. W tym roku KRUK został oficjalnym Złotym Sponsorem imprezy, a Rejestr przygotował z tej okazji m.in. lokalny konkurs „Uśmiech proszę!”. Na imprezie zostanie udostępniona fotobudka, w której będzie można zrobić sobie pozytywne zdjęcie i wziąć udział w konkursie. Więcej informacji pod linkiem: http://bit.ly/Bieg_firmowy 

2 comments

  1. sylwia4012

    Świetna zabawa, pozytywni ludzie, mnóstwo wrażeń, które na długo pozostaną w pamięci uczestników. Jak ktoś poznał smak tej imprezy, będzie wracał. Oby więcej tego typu dni.

  2. zuzia.gola

    Czytałam o tym biegu na forum tematycznym związanym z kredytami i przyznam, że żałuję, że wcześniej o nim nie wiedziałam. Podobno atmosfera, organizacja super. Do tego idea – w następnym roku mnie tam nie zabraknie.

Comments are closed.