Category Archives: Doradcy Terenowi

Doradcy Terenowi

Ile wynosi maksymalny wiek kredytobiorcy?

Published by:

emeryt

Kredyty to jedna z usług bankowych, która cieszy się coraz większa popularnością wśród społeczeństwa, ponieważ umożliwia zrealizowanie konkretnych potrzeb i marzeń, które bez takiej pomocy nie byłyby możliwe do spełnienia. Obecnie takie zobowiązania finansowe zaciąga się między innymi na nieruchomości z rynku pierwotnego lub wtórnego, samochody, leczenie a także drobniejsze wydatki, takie jak sprzęty domowe czy podróże. W dobie coraz powszechniejszej dostępności do kredytów warto odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki może być maksymalny wiek osoby zaciągającej kredyty?

Continue reading

Doradcy Terenowi Zadłużenia

Skuteczny sposób na odzyskanie należności

Published by:

odzyskanie nalezności

Kiedy znaleźliśmy się w kłopotliwej sytuacji, że nie potrafimy odzyskać swoich długów zacznijmy działać w sposób profesjonalny, a mianowicie wyślijmy dłużnikowi wezwanie do zapłaty. Jest to podstawowy krok w stronę odzyskiwania długu. Wezwanie powinno zostać wysłane listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. Jeśli nasz dłużnik nie zareaguje na nasze wezwanie, wyślijmy mu kolejne z tym, że przedprocesowe.

Continue reading

Doradcy Terenowi

Windykacja należności na czym to polega?

Published by:

Roszczenie windykacyjne wiąże się z prawem rzeczy.

Każdy z nas chyba słyszał o czymś takim jak ściąganie długów, które kojarzone jest dla wielu jako coś niemiłego. Mowa oczywiście o windykacji należności. Z roku na rok windykacja staje się coraz powszechniejszym zjawiskiem, które dotyka coraz większą liczbę klientów zalegających w bankach czy instytucjach pozabankowych. To właśnie instytucje pozabankowe stają się popularnym sposobem na pozyskanie szybkiej gotówki. Ludzie coraz częściej zapominają, że każde zobowiązanie trzeba spłacić, również i to z firmy pozabankowej.

Continue reading